see here iTunes U

كيفية تداول الفوركس Eğer öğretmenseniz, iTunes U ile bir kurs açabilir, kursa ait tüm online eğitim materyallerini paket halinde kursa katılanlara sunabilir, kursiyerlerinizle etkileşim içinde bulunabilirsiniz.

http://theiu.org/?alisa=%D9%85%D8%A7-%D9%87%D9%88-%D8%B3%D9%88%D9%82-%D8%A7%D9%84%D9%81%D9%88%D8%B1%D9%83%D8%B3&492=99 Oluşturduğunuz online kurs içerisine videoları, e-kitapları, app store’da yer alan uygulamaları, kendi notlarınızı yerleştirebilirsiniz.  Böylece öğrenciniz internetin olduğu yer herde bu kurs paketinizi açıp, sizin sunduğunuz içeriklere anında ulaşabilecektir.

http://asect.org.uk/?ilyminaciya=%D8%A7%D8%B3%D9%87%D9%85-%D8%A8%D9%86%D9%83-%D9%88%D8%B1%D8%A8%D8%A9-%D8%A7%D9%84%D9%83%D9%88%D9%8A%D8%AA%D9%8A-28&6ce=03 Ayrıca kursunuza dahil olan öğrencilerinize push notification denilen, anlık mesajlar göndererek onlarla anında etkileşime geçebilir, kurs paketinizdeki güncellemelerden anında haberdar edebilirsiniz.

 
 

iTunes U güvenliğine ve gizliliğine genel bakış

 
تداول السعودية Apple, veri güvenliğine ve kişisel bilgi gizliliğine büyük önem verir.
click here to investigate iTunes U, sektördeki standart güvenlik uygulamalarıyla üretilmiştir ve kullanıcı verilerini korumak için sıkı politikalar uygular.
http://investingtips360.com/?klaystrofobiya=%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%AC%D9%85%D9%8A%D8%B9-%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B3%D9%87%D9%85&f2f=69 Bu makalede iTunes U’nun kurs bilgilerini ve verileri nasıl güvende tuttuğu açıklanmaktadır. Bu makalenin yanında, ayrıca Apple’ın Gizlilik Politikası’nı da incelemelisiniz.

 

        

Veri güvenliği

iTunes U ödev teslimlerini, özel görüşmeleri ve puanları korur. Internet üzerinden gönderilen verileri şifreler, sunucu üzerinde şifreli bir biçimde saklar ve kimlik doğrulama için güvenli jetonlar kullanır. Bu, aktarılırken veya sunucularımız üzerinde saklanırken kullanıcı verilerinin yetkisiz erişimden korunduğu anlamına gelir. iTunesU başlıca finans kuruluşlarında kullanılan güvenlik düzeyiyle aynı olan minimum 128 bit AES şifrelemesi kullanılır.

check out this site iTunes U’da saklanan Verilerin Sahipliği

Kurumlar, eğitmenler veya öğrenciler sağladıkları verilerin sahibidir ve bu verileri istedikleri zaman kontrol edebilirler. Apple’ın tek rolü bu servisi kullanarak kursta sağlanan ödevleri, puanları ve diğer bilgileri işleme almaktır.

http://www.dramauk.co.uk/?arapyza=%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D9%88%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B3%D9%87%D9%85&c4d=f0 iTunes U verileri ne kadar süreyle saklar?

iTunes U, verileri kurs veya koleksiyon var olduğu sürece saklar. Kurs veya koleksiyon silindiğinde, ilgili tüm bilgiler de silinir. Böyle bir durumda, kullanıcılar aygıtlarındaki bilgilere hala erişim sağlayabilir.

طرق جيدة لكسب المال كطفل Apple’ın Verileri Silmesi

Eğitmen bir öğrenciyi kurstan çıkardığında, Apple öğrenci tarafından oluşturulan tüm malzemeleri, görüşmeleri ve öğrenci ile eğitmen arasındaki özel görüşmeleri sistemden siler.Kullanıcılar iTunes U uygulamasından iTunes U’ya eriştiklerinde güvenli jetonlar aygıt ve bilgisayarlarda parola saklama gereksinimini ortadan kaldırır. iTunes U’ya bir web tarayıcısından erişildiğinde kullanıcı adları ve parolalar şifreli bir TLS bağlantısı üzerinde gönderilir.

Gizlilik

my blog Güçlü Parolalar

iTunes U ile kullanılan Apple Kimlikleri minimum 8 karakterli parolalar içermelidir ve parolalarda bir rakam, bir büyük harf ve bir küçük harf bulunmalıdır. Güçlü bir parola kullanmak, kullanıcıların verilerini güvende tutmak için yapabilecekleri en önemli şeydir. Güçlü bir parola oluşturma hakkında daha fazla bilgi edinin.

http://1conn.com/?binarforexar=موقع-لتحليل-الاسهم-مباشر-الكويت Gizlilik

Apple, şirket olarak gizliliğinizi koruma konusuna büyük önem verir. Kullanıcı bilgilerini nasıl topladığımız, kullandığımız, açıkladığımız ve sakladığımız, Apple’ın Gizlilik Politikası bölümünde ele alınmıştır. Bu politikaya sıkı sıkıya bağlı olmanın yanı sıra iTunes U aşağıdaki gizlilik özelliklerini de içerir:
iTunes U verileri diğer iTunes veri türlerinden ayrı bir veritabanında saklanır.
iTunes U verileri yalnızca bu servisi sağlamak üzere kullanılır.
iTunes U verileri asla reklam amaçlı kullanılmaz.
iTunes’da saklanan hesap verileri Apple’ın standart veri politikalarına tabidir.
Kullanıcı ve eğitmen verilerine erişim, servise destek sağlamak amacıyla verilere erişmesi gereken Apple personeliyle sınırlandırılmıştır.
İstek üzerine verilerin anında silinmesi
Bir kullanıcı iTunes U verilerinin silinmesini isterse, veriler anında silinir. Kullanıcılar aygıtlarında sakladıkları iTunes U verilerine hala erişebilir.
Okulun gizlilik konusundaki zorunluluklarını yerine getirme
Ayrıca iTunes U, 18 yaşın altındaki öğrencilerin, okulun gizlilik konusundaki zorunluluklarını yerine getirmelerine yardımcı olur. Apple; öğrencilerin bilgilerini pazarlama veya kişiye özgü reklam amacıyla kullanmaz, öğrencilerin bilgilerini satmaz ve üçüncü taraflarla paylaşmaz.

http://asect.org.uk/?ilyminaciya=%D8%A7%D9%84%D9%81%D9%88%D8%B1%D9%83%D8%B3-%D8%A7%D9%84%D8%AF%D9%88%D9%84%D9%8A%D8%A9&8ec=39 Student Privacy Pledge

Apple, okullarda öğrencilerin, velilerin ve öğretmenlerin paylaştığı bilgileri korumaya yönelik taahhüdünün altını daha fazla çizmek için Student Privacy Pledge metnini imzalamıştır. Uyumluluk Apple, US-EU Safe Harbor Framework ile tamamen uyumludur. Apple; iTunes U verilerini sunucularının olduğu her yerde saklayabilir ancak AB’de toplanan veriler yalnızca Safe Harbor’un veri aktarım mekanizması olarak kullanıldığı AB’de veya ABD’de saklanır.

look here Üçüncü taraflar

Apple, üçüncü bir taraftan iTunes U verilerini kullanmak üzere bir istek alırsa (örneğin öğrenci kayıtları için gelen istekler), kanunen yasaklanmadığı sürece Apple kurumu, eğitmeni veya öğrenciyi anında bilgilendirir. iTunes U verilerinin açıklanması yasal bir zorunluluk olmadığı sürece Apple bu tür istekleri reddeder. İstek yasal olarak geçerliyse ve Apple istenen bilgileri açıklamaya zorlanırsa, Apple, üçüncü tarafı doğrudan istekle ilişkili kuruma, eğitmene ve öğrenciye yönlendirmeye çalışır. Apple, üçüncü tarafın bu konudaki çabasına destek için temel irtibat bilgilerini verebilir.

segment-apps-bb-hero-201508


       

 

Öğrenciler için iTunes U Ne İfade Eder?

content Uygulamaya öğrenciler tarafından bakacak olursak, iTunes U uygulamasından, görüntülü veya sesli dersleri oynatabilir ve dersle eşzamanlı olarak not alabilirler.

http://investingtips360.com/?klaystrofobiya=%D8%A7%D9%84%D8%B3%D9%88%D9%82-%D8%A7%D9%84%D8%B3%D8%B9%D9%88%D8%AF%D9%8A-%D9%84%D9%84%D8%A7%D8%B3%D9%87%D9%85-%D8%A7%D9%84%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%B1&1e7=d9 السوق السعودي للاسهم المباشر Kitap okuyabilir ve sunumları görüntüleyebilirler. Öğrenciler, ödevlerini bir liste halinde görüntüleyebilir ve her bir ödevi tamamladıktan sonra onları işaretleyebilir. Ders videolarını izleyen bir öğrenci videonun her kısmında not alma lüksüne sahip olur.

go to this web-site Uygulama tarafından bu notun hangi saniyede alındığı da kaydedilecektir. Daha sonra öğrenci, hangi materyalde olursa olsun(video, eKitap, podcast) aldığı tüm notları bir pencerede izleme imkanına sahip olur.

اسعارالذهب في السعوديه Kullanılabilirlik

Sömestr sona erdikten sonra. iTunes U kullanılarak toplanan tüm bilgiler ile veriler (ödevler veya puanlar gibi) kurum ve eğitmen tarafından kontrol edilir. Kurumlar ve eğitmenler, bu bilgiler ile verileri her sömestrin sonunda veya istedikleri bir zamanda silebilirler.

Bilgiler sistemimizden silindikten sonra bir daha kullanılamaz. Kullanıcılar aygıtlarında sakladıkları bilgilere hala erişim sağlayabilir. 

Servis sorunları veya kapalı kalma süreleri

Güvenilir servisin çok önemli olduğunu biliyoruz ve herhangi bir kapalı kalma süresi için size ticari açıdan makul bir uyarı sağlamaya çalışacağız. iTunes U’nun sistem durumunu Apple Sistem Durumu sayfasından görebilirsiniz.

Destek alma

iTunes U desteği sayfasından iTunes U kullanımı hakkında bilgi ve destek alın.

iTunes U ile kendi derslerinizi hazırlayarak, sınıfınızda iPad’in tüm potansiyelinden yararlanabilirsiniz. Bugün, yüzlerce üniversite ve lisenin kullandığı bu uygulama ile hazırladığınız derslerinizi öğrencilerinize sunabilirsiniz. Bu güçlü uygulama sayesinde tüm ders kaynakları öğrencilerin parmaklarının ucunda olacak.