http://investingtips360.com/?klaystrofobiya=%D8%A7%D8%A8%D8%BA%D9%89-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%B1%D9%8A-%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B3%D9%87%D9%85&35e=1c  

حساب تجريبي لتداول الخيارات الثنائية

http://www.dramauk.co.uk/?arapyza=%D8%A3%D8%B3%D8%B9%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D9%84%D8%B0%D9%87%D8%A8-%D8%A7%D9%84%D8%A2%D9%86&110=35

ادارة محافظ الاسهم السعودية

 

Diyelim ki fizik dersinde eylemsizliği öğretiyorsunuz. En iyi dinleyerek anlayan ve öğrenen öğrencileriniz için iTunes U’dan Newton’un hareket kanunları hakkında bir podcast indirebilirsiniz.
Dokunarak etkileşimle daha iyi öğrenen öğrenciler için bir hedefe ok atabilecekleri bir uygulama bulabilirsiniz. Konulara ve yıllara göre gruplanan geniş içerik yelpazesi, iPad’i kolaylıkla çeşitli öğrenme seviyelerindeki öğrencilere uygun hale getirebilmeyi de sağlar.
iPad sayesinde tüm öğrencilerinize aynı dersi farklı yollarla öğretebilirsiniz.

hop over to this web-site

 
 

 

Read Full Report iBooks

 

click to investigate iBooks Author ile kendi interaktif malzemelerinizi oluşturun. Çünkü, öğrencilerinizin neye gereksinimleri olduğunu veya en iyi şekilde nasıl öğreneceklerini hiç kimse sizden daha iyi bilemez.

Daha Fazla Bilgi

        

 

Apple Solution Expert

Pupatech, Apple tarafından eğitim kurumlarında Apple’ın resmi ve yetkili çözüm ortağı olan kuruluşlara verilen ASE (Apple Solution Expert) yetkisine sahiptir. Bu önemli yetki, Pupatech’in eğitim kurumları ile yapılan ortaklık çalışmalarında bir numaralı hedefi olan proje bazlı ortaklığı önerebilmesini olanaklı kılmaktadır. Eğitim kurumlarına önermekte olduğumuz paketin sınırı kurum yetkilileri ve ihtiyaçlar ile çizilmiştir. İlk aşamada kurumların eksikleri tespit edilmekte, bu eksiklikler tamamen giderilerek okullar öğretim sezonlarına hazırlanmaktadır. Yerli veya yabancı APD’ler (Apple Professional Developer) tarafından verilen ücretsiz öğretmen eğitimlerinden bina/binaların internet sistemlerinin sıfırdan yapılanmasına, MDM çözümlerinin geliştirilmesinden özel application yazılımlarına kadar çok sayıda konuda okullara %100 destek sağlanmaktadır.

MDM Çözümleri

Apple ürünleri, özellikle iPad ile eğitime geçiş planları yapan kurumların en büyük endişelerinden birisi öğrencilere tahsis edilecek cihazların bir eğlence aygıtı haline dönüşme ihtimalidir. Pupatech, bünyesindeki yazılım ekibi ve yanına aldığı güçlü firmalar ile bu kaygıları tamamen ortadan kaldırabilmektedir. Velilerin ve bilhassa öğretmenlerin kafalarındaki soru işaretleri ni şüpheye yer bırakmadan gidermeyi başarabilen MDM sistemi, isteğiniz doğrultusunda Pupatech aracılığıyla okulunuza sunulabilmektedir. Pupatech’in MDM konusunda uzmanlaşmış şirketlerle olan doğrudan bağlantısı sayesinde, eğitim kurumunuzda mobil güvenliği dert etmenize gerek kalmayacak.

       

Referanslarımız