img_b2b_macbookair

Neden iş dünyasında Apple?

Apple ürünlerini iş hayatınızdaki verimliliği en üst seviyeye çekerek daha keyifli bir iş ortamına sahip olmanız için özel bir biçimde tasarlamıştır. Bu ürünler ile iş yaparken hem zamanınızı daha iyi değerlendirme, hem de iş gücünüzü arttırma fırsatı bulabilirsiniz.

.
icon_x
Bir numaralı işletim sistemleri.

Apple’ın işletim sistemleri olan OS X ile iOS, kolay kullanım sağlayan arayüzleri ve güçlü yazılımlarıyla rekabeti sizin lehinize çevirecek bir verimlilik üzerine kuruludurlar. MacBook’unuz sayesinde profesyonellik ile güvenliği bir arada yaşayabilirken, iPad’iniz ile çözümlere hızlıca ve doğrudan ulaşabilirsiniz. Apple teknolojisi sizi iş hayatınızda asla yarı yolda bırakmaz.

icon_cloud
iCloud depolama sistemi.

iCloud’ın güçlü veri saklama ve depolama sistemi, AirDrop’ın eşsiz dosya transfer özelliği ve FaceTime’ın görüntülü iletişim imkanı sunan yapısı, iPad’in iş dünyasında hayatınızın kolaylaşmasına yardımcı olacak uygulamalarından sadece birkaçıdır.

icon_app3
Öncü uygulamalar, öncü teknoloji.

iPad’in güçlü ve güvenilir uygulamaları, nerede olursanız olun bilgilerinize ulaşmanıza; müşterileriniz, iş ortaklarınız ve çalışanlarınızla hızlı ve doğru bir şekilde iletişim kurmanıza olanak sağlamaktadır.

Hayatın önemli bir parçası haline gelen tabletlerin öncüsü olan Apple’ın geliştirdiği iPad, en yeni teknolojileri iş hayatına uygulama konusunda yine başı çekmektedir. Gün geçtikçe daha fazla şirket kendi organizasyonları ve hizmetlerini taşınabilir platformlara uygulamakta, işlevselliği ve prestiji aynı anda talep eden köklü firmaların tercihi ise sınıf atlatıcı özellikte olan iPad olmaktadır. 

Pupatech, Apple teknolojisinden iş yerlerinde faydalanmak isteyen tüm kuruluş ve firmalarla ortaklık yapmaya hazır bulunmaktadır. Şirketini Apple cihazlarının yardımıyla bir adım öne taşıma amacına sahip olan potansiyel müşterilerimize bu konuda uzmanlaşmış kurumsal ekibimiz ihtiyaç endeksli çözümler sunmaktadır. Herhangi olası bir ortaklık önerisi için Pupatech ile iletişime geçmeniz yeterlidir!

Referanslarımız